İçeriğe geç →

Hakkında

İçerik Hakkında

Sitemizde, sektörde oldukça az sayıda kaynak bulunan adli bilişim, veri kurtarma, inceleme, hukuki bilgiler ve bilirkişilik üzerine detaylı dokümantasyonlar bulunmaktadır. Sayfada yer alan bilgiler adli bilişim alanında çalışmalar yapan kolluk kuvvetleri, bilirkişiler, IT çalınları ve bu alana ilgi duyan meraklılara rehber niteliğindedir.

Sitemizde yer alan içerikler bu alanda çalışan, okuyan ve bilgi sahibi olan kişiler tarafından gönüllü olarak oluşturulmaktadır. Portalımızda adli bilişimle ilgili genel bilgilerin yanı sıra adli vakalarda dijital delillerin nasıl değerlendirileceği, sık karşılaşılan sorunlar ve örnekler ile içerik zenginleştirilmeye çalışılmaktadır.

Nasıl Katkı Sağlarım ?

Sizlerde içerikten faydalanırken lütfen tavsiyelerinizi ve içerik hakkında yorumlarınızı bizlerle ilgili konu altından yorum olarak paylaşın. Sayfada yer alan bilgilerin daha da genişletilmesi için siz ziyaretçilerin katkıları oldukça önemlidir. Bu nedenle iletişim kısmını kullanarak sizlerde içeriğe katkı sağlayabilirsiniz.

Gizlilik ve Kullanım Koşulları

Sayfada yer alan içeriklerin kullanımı sonucu oluşabilecek sorunlardan ve başarıdan ziyaretçiler sorumludur. Sayfamız bu konuda herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Ayrıca adlibilisim.net olarak telif hakkı konusunda oldukça hassas davranmaktayız. Alıntı yapılan konularda kaynak URL adresleri belirtilmesi zorunludur ve yazarlarımızdan bu hususlara dikkat etmelerini özellikle rica etmekteyiz. Belirtilen hususlar ile ilgili herhangi bir sorunda iletişim sayfasından yazmanız halinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.

İyi okumalar.